ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

stone_sv_stairs

ІНФОРМАЦІЯ ПРО МАТЕРІАЛ

СТРУКТУРА ШТУЧНОГО АКРИЛОВОГО КАМЕНЮ

Якщо подивитися з боку, то процес виробництва штучного каменю виглядає дуже просто. Кольоровий пігмент змішують з двома третинами тригідрату алюмінію (мінеральний наповнювач) і додають одну третину акрилової смоли. Отриману в результаті суміш відправляють на транспортувальну стрічку, де їй дають охолонути. Потім нарізаються листи заданого розміру. Начебто нічого складного, але на практиці виготовлення штучного каменю - це високотехнологічний, трудомісткий і складний процес. Структура штучного каменю являє собою композитний матеріал. Досить складний склад, включає в себе різні природні мінерали, акрилову смолу, і кольорові пігменти.

УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРІВ

Краса і вишуканість в поєднанні з винятковою надійністю і міцністю, екологічністю і довговічністю штучного каменю роблять його ідеальним матеріалом для застосування у виробництві різних виробів і створення абсолютно різних за стилем єрів. Відмінні фізико-механічні показники і широкий зовнішній вигляд, створюють унікальні можливості для дизайнерів. Наші фахівці дадуть необхідні рекомендації та поради щодо вибору прийнятного варіанту і подальшої експлуатації штучного каменю.

ВИРОБНИЦТВО ШТУЧНОГО КАМЕНЮ

Якщо подивитися з боку, то процес виробництва штучного каменю виглядає дуже просто. Кольоровий пігмент змішують з двома третинами тригідрату алюмінію (мінеральний наповнювач) і додають одну третину акрилової смоли. Отриману в результаті суміш відправляють на транспортувальну стрічку, де їй дають охолонути. Потім нарізаються листи заданого розміру. Начебто нічого складного, але на практиці виготовлення штучного каменю - це високотехнологічний, трудомісткий і складний процес.